• go.walk.noow
  • info@go-noow.sk
  • 0903620260
  • GO-NOOW.sk – športové recyklované legíny, kraťasy, ponožky, čelenky, multifunkčné šatky, návleky na topánky, palice a doplnky.

O nás

 
 
 
Vitaj v našej NOOW rodine. Sme partia ľudí, ktorí sa poznajú takmer celý život a čo je najdôležitejšie, riadime sa heslom: "Miluj, čo robíš, rob, čo miluješ!" Spojila nás láska, láska k športu, k prírode a k móde. A toto prenášame aj do našich produktov. Jedno sme vedeli od začiatku a to, že k našej výrobe chceme využívať textilné závody v našom regióne na Slovensku, ktoré fungujú v súlade s medzinárodnými normami OEKO-TEX® a bluesign®. Vďaka nim si môžte byť istí, že všetky naše produkty sa vyrábaju trvalo udržateľným spôsobom v bezpečných pracovných podmienkach. Teší nás, že sa môžme zaradiť medzi značky, ktorým budúcnosť našej planéty nie je ľahostajná a snažíme sa prispieť k ekologickejšej a šetrnejšej budúcnosti módy. Okrem našich NOOW produktov nájdeš na našej stránke palice od tradičného rodinného výrobcu palíc z Talianska a ďalšie doplnky, ktoré ti spríjemnia tvoj tréning, či už to bude nordic walking, beh, turistika, beh na lyžiach alebo iné aktivity. Zverte sa do rúk odborníkov, náš skúsený tím neustále pripravuje, navrhuje, testuje a vyberá pre Vas to najlepšie smiley
 
GO.WALK.NOOW.

Náš tím

LUKÁŠ NOVOTNÝ

Základy bežeckého lyžovania som dostal v Športových triedach v Štrbe, zameraných na bežecké lyžovanie. Počas strednej školy som sa profesionálne venoval letnému a zimnému biatlonu.

Som inštruktor Českomoravskej federácie Nordic Walking a Slovenskej asociácie Nordic Walking. Venujem všetkým aktivitám, ktoré majú základy v bežeckom lyžovaní. Nordic Blading, beh na kolieskových lyžiach, skialpinizmus. Rád Vám pomôžem pri výbere správnych palíc pre Nordic Walking, Trail Running, Skialpinizmus, Nordic Blading, kolieskové lyže, turistiku a treking.

ZUZANA NOVOTNÁ

Celý môj profesný život som zasvätila móde a športu, spoznala som, v akých náročných podmienkach pracujú ľudia v Číne, ako funguje výrobný proces a aký dopad má fast fashion na našu planétu. Naučila som sa veľa o materiáloch a ich technických vlastnostiach, o strihoch a ako vytvárať jednotlivé kolekcie. Po 14 rokoch som si povedala, že je na čase zhmotniť svoje skúsenosti do kolekcií, ktoré budú prinášať radosť nielen zaujímavými dizajnami, ale aj tým, že všetky produkty sa budú vyrábať trvalo udržateľným spôsobom v bezpečných pracovných podmienkach lokálne, tu na našom krásnom Slovensku:-) Všetky naše modely aktívne testujem pri všetkých aktivitách, na ktoré ich aj odporúčame a preto, milí walkeri a walkerky, bežci a bežkyne, turisti a turistky a všetci vyznávači aktívneho spôsobu života, užite si Váš obľúbený šport v našich originálnych kúskoch oblečenia. :-)

IVETA KRISTELOVÁ

Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti grafiky a textilného dizajnu na Slovensku aj v zahraničí. Obľubujem kreslenie textúr, vzorov a módnych doplnkov. Ku každému dizajnu pristupujem veľlmi individuálne. Všetky naše dizajny sú originálne autorské diela, vďaka čomu sa v našom oblečení budeš cítiť naozaj výnimočne.

    INFORMÁCIE O NOVINKÁCH PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.