• Úvod
  • go.walk.noow
  • info@go-noow.sk
  • 0903620260
  • GO-NOOW.sk – športové recyklované legíny, kraťasy, ponožky, čelenky, multifunkčné šatky, návleky na topánky, palice a doplnky.

 

Technické vlastnosti produktov

 

 
 

Recyklovaný materiál

,

 
 

Reflexné prvky

Reflexné prvky - buďte viditeľní aj ráno pred východom slnka alebo večer po zotmení s našim reflexným smajlíkom, ktorý vyčaruje úsmev na tvári

 
 

Ploché a elastické švy

Ploché a elastické švy - vďaka plochým a elastickým švom legíny nikde neťahajú, umožnujú plný rozsah pohybu a sedia ako "druhá koža"

 
 
 
 

Materiál šetrný k pokožke s SPF50+

Materiál šetrný k pokožke s SPF50+ - príjemný materiál s vysokou hustotou pletenia, vďaka čomu dosahuje vysokú odolnosť voči presvitaniu, veľkú rozťažnosť pre voľnosť pohybu a UVB ochranu SPF 50+

 
 

Rýchloschnúce a dobre odvádzajú pot

Rýchloschnúce a dobre odvádzajú pot - náš materiál skvele odvádza vlhkosť z pokožky a veľmi rýchlo schne, takže ho môžete použiť napr. doobedu na tréning vo fitku a poobede si ísť zawalkovať

 
 

Termoizolačné vlastnosti

Termoizolačné vlastnosti - recyklovaný materiál Thermofleece vás ochráni pred meniacimi se podmienkami počas tréningu v akomkoľvek ročnom období či už ako základná vrstva alebo stredná techincká vrstva.

 
 

Polygiene® antibakteriálna úprava

Polygiene® antibakteriálna úprava - zabraňuje šíreniu baktérií a tvorbe pachov. Oblečenie tak ostáva dlhšie svieže bez potreby častého prania.

    INFORMÁCIE O NOVINKÁCH PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.