• Úvod
  • go.walk.noow
  • info@go-noow.sk
  • 0903620260
  • GO-NOOW.sk – športové recyklované legíny, kraťasy, ponožky, čelenky, multifunkčné šatky, návleky na topánky, palice a doplnky.

Lukáš Novotný, Alžbetín Dvor

Inštruktor: Lukáš Novotný
Región: Bratislavský kraj
Mesto: Alžbetín Dvor
Ulica: Bottová ulica
Telefón: +421 903 620 260
E-mail: lukas@kurzynordicwalking.sk
Web: https://www.kurzynordicwalking.sk

Lukáš Novotný

Celé Slovensko

Master trainer Platinum Original Federation Nordic Walking (ONWF) Českomoravská federácia Nordic Walking (ČMFNW).Medzinárodný rozhodca world original nordic walking federation (ONWF)

Základy bežeckého lyžovania som dostal v Športových triedach v Štrbe, zameraných na bežecké lyžovanie. Počas strednej školy som sa profesionálne venoval letnému a zimnému biatlonu. Venujem sa všetkým aktivitám, ktoré majú základy v bežeckom lyžovaní. Nordic Walking, Nordic Blading, beh na kolieskových lyžiach, skialpinizmus. Vďaka mojím skúsenostiam v oblasti športu, Vám viem prispôsobiť kurz na mieru. K láske k prírode vedieme s manželkou aj svoje dve dcéry a robíme všetky aktivity spoločne. Máme radi prírodu a pohyb. Celá rodina sa venujeme Nordic Walkingu dlhé roky a budem rád, ak aj Vám ukážem krásu tohto športu. Zároveň Vám pomôžem pri výbere správnych palíc. Teším sa na stretnutie

Inštruktori

    INFORMÁCIE O NOVINKÁCH PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.