• Úvod
  • go.walk.noow
  • info@go-noow.sk
  • 0903620260
  • GO-NOOW.sk – športové recyklované legíny, kraťasy, ponožky, čelenky, multifunkčné šatky, návleky na topánky, palice a doplnky.

Gabel - Vyrobené v Taliansku

História značky Gabel siaha až do roku 1956, kedy jej zakladateľ - skvelý taliansky lyžiar Galdino Beltramello - začal s výrobou lyžiarskych a trekingových palíc. Názov značky pochádza zo začiatočných písmen jeho mena a priezviska. Gabel je dodnes synonymom kvality, dizajnu a technologických inovácií. Patentované riešenia, ktoré taliansky výrobca uviedol na trh, určujú smer rozvoja tohto odvetvia a stavajú značku na popredné miesto na trhu so športovými palicami.

Tajomstvom úspechu značky Gabel je konzistentnosť – ako z hľadiska technologického rozvoja, tak aj jedinečného dizajnu palíc, ktoré oceňujú tisíce zákazníkov v 36 krajinách sveta. Napriek dynamickému rozvoju spoločnosť odolala trendu presúvania výroby na Ďaleký východ: 100 % dizajnov a 90 % vyrobených palíc sa vyrába v závode v Rosa v severnom Taliansku.

Trekingové palice Gabel - začiatok nového príbehu

V roku 1997 bol Gabel prvým výrobcom, ktorý uviedol na trh kompletný rad teleskopických trekingových palíc. Kolekcia vyvolala senzáciu na Európskom veľtrhu outdoorových aktivít vo Friedrichschafene a znamenala začiatok novej kapitoly v histórii značky. Aktuálna kolekcia trekingových palíc Gabel nadväzuje na tento úspech a produktové rady pre priaznivcov nordic walkingu, trailových behov, skialpinizmu, bežeckého lyžovania a skitouringu jej kvalitou plne zodpovedajú. Značka sa môže pochváliť inovatívnymi technológiami a niekoľkými patentovanými riešeniami.

Spoločenská zodpovednosť v taliančine

Gabel spája technologický pokrok so starostlivosťou o ochranu životného prostredia. V presvedčení, že udržateľné obchodné operácie musia vždy zohľadňovať etické a zodpovedné rozhodnutia, spoločnosť implementuje do svojej výroby množstvo proekologických riešení vrátane recyklácie, znižovania emisií znečisťujúcich látok a negatívneho vplyvu na životné prostredie. Spoločenská zodpovednosť spoločnosti sa odráža aj v podmienkach zamestnávania: Gabel vždy dodržiava európske štandardy pracovného práva a rešpektovanie a presadzovanie práv zamestnancov.

Buď iný, buď Gabel

Počet spokojných užívateľov produktov Gabel postupne rastie, a to aj vďaka dynamickej marketingovej stratégii. Spoločnosť spolupracuje s mnohými renomovanými športovcami a outdoorovými nadšencami z celého sveta.

    INFORMÁCIE O NOVINKÁCH PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.