• Úvod
 • go.walk.noow
 • info@go-noow.sk
 • 0903620260
 • GO-NOOW.sk – športové recyklované legíny, kraťasy, ponožky, čelenky, multifunkčné šatky, návleky na topánky, palice a doplnky.

krokomer pedimeter multi

 • krokomer pedimeter multi
 • KROKOMER 1
 • KROKOMER 2
 • KROKOMER 3
 • ŠPECIFIKÁCIA
8,19 s DPH / ks 6,83 € bez DPH / ks
Na objednávku

Tento multifunkcný krokomer je vynikajúcou pomôckou pre aktívny športovcov, pre ludí ktorí chcú schudnút pre turistov, aktívnych ludí, alebo pre každého, kto chce vediet kolko krokov denne prejde. 


Namerané hodnoty Vám pomôžu zistit ci máte dostatok pohybu, ci postupujete vo vašom tréningu, kolko tuku máte a ci sa Vám darí vo vašom chudnutí.  

Obj. čislo:
35640

krokomer pedimeter multi

ÚCEL                   

nordic walking, hiking, beh

UNIKÁTNY KROKOMER S MERACOM TELESNÉHO TUKU

Spoznajte tento kvalitný a cenovo dostupný krokomer, s multifunkcným využitím, ktorý navyše obsahuje výkonný budík, hodinky, stopky, meranie prejdenej vzdialenosti, pocet krokov, množstvo telesného tuku a dalšie funkcie. Krokomer môžete využit až pre 5 osôb. vdaka funkcii merania telesného tuku budete môct pravidelne vyhodnocovat, ako sa Vám darí pri chudnutí. Merac telesného tuku Vám podá presnú a pravdivú informáciu.  

KOMPAKTNÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOST 

Vdaka kompaktným rozmerom (9,2 x 5,2 cm), modernému dizajnu a lahkej hmotnosti sa z toho prístroja stal najoblúbenejší osobný krokomer. Tento krokomer bol používaný a ocenovaný ako prémiový produkt množstvom spokojných zákazníkov na celom svete. Obstál obzvlášt vo vysokom pomere kvality a ceny. Vo svojej cenovej kategórii dosahuje nadpriemerné výsledky v presnom meraní.                                                                                       Elegantný dizajn a dobre citatelný displej pre maximálny komfort používania. Odolná konštrukcia zaistí dlhú životnost produktu.  

SPOLAHLIVÉ A PRESNÉ MERANIE

Krokomer sa môže pochválit vysokou presnostou merania. Výpocet vzdialenosti s presnostou 0,01 km. To všetko dokáže vdaka dômyselnému nastaveniu, ktoré doplnajú údaje o vašej váhe, výške, veku a pohlaví. Vdaka týmto údajom ktoré si jednoducho navolíte dokáže krokomer merat s nadpriemernou presnostou.  

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Krokomer je napájaný batériou. Vdaka zabudovanému automatickému vypnutiu pomáha spolahlivo šetrit batérie, co zvyšuje ich životnost. Batérie Vám spolahlivo vydržia po množstvo meraní.  

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE  

Jednoduchost ovládania si zamilujete. Spolu s krokomerom dostanete presný a podrobný návod na použitie s ktorým bude jeho ovládanie a nastavenie hracka.  

OTESTUJTE SEBA I VAŠICH PRIATELOV CI RODINU 

Krokomer obsahuje možnost nastavit parametre až pre 5 ludí. Vdaka lahko citatelnej obrazovke, mimoriadnej životnosti batérií je ideálny pre testovanie seba, vašich priatelov a rodiny. Vezmete si ho so sebou kamkolvek idete a získajte potrebné informácie.  

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

V galérii

Naposledy navštívené

krokomer pedimeter multi

Tento multifunkcný krokomer je vynikajúcou pomôckou pre aktívny športovcov, pre ludí ktorí chcú schudnút pre turistov, aktívnych ludí, alebo pre každého, kto chce vediet kolko krokov denne prejde. 

Namerané hodnoty Vám pomôžu zistit ci máte dostatok pohybu, ci postupujete vo vašom tréningu, kolko tuku máte a ci sa Vám darí vo vašom chudnutí.  


CHCEŠ SA DOZVEDIEŤ VIAC O NORDIC WALKING?

Kontaktuj nás a my Ťa spojíme s Tvojím inštruktorom kdekoľvek na Slovensku, zorganizujeme prednášku alebo teambuilding.

  


VYROBENÉ
Z EKO MATERIÁLOV, V MALÝCH MNOŽSTVÁCH NA SLOVENSKU

OKAMŽITÁ
VÝMENA AK TI NESADLA VEĽKOSŤ

VYVINUTÉ
ODBORNÍKMI, VŠETKY PRODUKTY SÚ NAMI OVERENÉ

DOPRAVA
NAD 100€ ZDARMA

  INFORMÁCIE O NOVINKÁCH PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

  Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

  Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.