• Úvod
 • go.walk.noow
 • info@go-noow.sk
 • 0903620260
 • GO-NOOW.sk – športové recyklované legíny, kraťasy, ponožky, čelenky, multifunkčné šatky, návleky na topánky, palice a doplnky.

krokomer pedimeter multi

 • krokomer pedimeter multi
 • KROKOMER 1
 • KROKOMER 2
 • KROKOMER 3
 • ŠPECIFIKÁCIA
8,19 s DPH / ks 6,83 € bez DPH / ks
Na objednávku

Tento multifunkčný krokomer je vynikajúcou pomôckou pre aktívny športovcov, pre ľudí ktorí chcú schudnúť pre turistov, aktívnych ľudí, alebo pre každého, kto chce vedieť koľko krokov denne prejde. 


Namerané hodnoty Vám pomôžu zistiť či máte dostatok pohybu, či postupujete vo vašom tréningu, koľko tuku máte a či sa Vám darí vo vašom chudnutí.  

Obj. čislo:
35640

krokomer pedimeter multi

ÚČEL                   

nordic walking, hiking, beh

UNIKÁTNY KROKOMER S MERAČOM TELESNÉHO TUKU

Spoznajte tento kvalitný a cenovo dostupný krokomer, s multifunkčným využitím, ktorý navyše obsahuje výkonný budík, hodinky, stopky, meranie prejdenej vzdialenosti, počet krokov, množstvo telesného tuku a ďalšie funkcie. Krokomer môžete využiť až pre 5 osôb. vďaka funkcii merania telesného tuku budete môcť pravidelne vyhodnocovať, ako sa Vám darí pri chudnutí. Merač telesného tuku Vám podá presnú a pravdivú informáciu.  

KOMPAKTNÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOSŤ 

Vďaka kompaktným rozmerom (9,2 x 5,2 cm), modernému dizajnu a ľahkej hmotnosti sa z toho prístroja stal najobľúbenejší osobný krokomer. Tento krokomer bol používaný a oceňovaný ako prémiový produkt množstvom spokojných zákazníkov na celom svete. Obstál obzvlášť vo vysokom pomere kvality a ceny. Vo svojej cenovej kategórii dosahuje nadpriemerné výsledky v presnom meraní.                                                                                       Elegantný dizajn a dobre čitateľný displej pre maximálny komfort používania. Odolná konštrukcia zaistí dlhú životnosť produktu.  

SPOĽAHLIVÉ A PRESNÉ MERANIE

Krokomer sa môže pochváliť vysokou presnosťou merania. Výpočet vzdialenosti s presnosťou 0,01 km. To všetko dokáže vďaka dômyselnému nastaveniu, ktoré dopĺňajú údaje o vašej váhe, výške, veku a pohlaví. Vďaka týmto údajom ktoré si jednoducho navolíte dokáže krokomer merať s nadpriemernou presnosťou.  

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Krokomer je napájaný batériou. Vďaka zabudovanému automatickému vypnutiu pomáha spoľahlivo šetriť batérie, čo zvyšuje ich životnosť. Batérie Vám spoľahlivo vydržia po množstvo meraní.  

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE  

Jednoduchosť ovládania si zamilujete. Spolu s krokomerom dostanete presný a podrobný návod na použitie s ktorým bude jeho ovládanie a nastavenie hračka.  

OTESTUJTE SEBA I VAŠICH PRIATEĽOV ČI RODINU 

Krokomer obsahuje možnosť nastaviť parametre až pre 5 ľudí. Vďaka ľahko čitateľnej obrazovke, mimoriadnej životnosti batérií je ideálny pre testovanie seba, vašich priateľov a rodiny. Vezmete si ho so sebou kamkoľvek idete a získajte potrebné informácie.  

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

V galérii

Naposledy navštívené

krokomer pedimeter multi

Tento multifunkčný krokomer je vynikajúcou pomôckou pre aktívny športovcov, pre ľudí ktorí chcú schudnúť pre turistov, aktívnych ľudí, alebo pre každého, kto chce vedieť koľko krokov denne prejde. 

Namerané hodnoty Vám pomôžu zistiť či máte dostatok pohybu, či postupujete vo vašom tréningu, koľko tuku máte a či sa Vám darí vo vašom chudnutí.  


CHCEŠ SA DOZVEDIEŤ VIAC O NORDIC WALKING?

Kontaktuj nás a my Ťa spojíme s Tvojím inštruktorom kdekoľvek na Slovensku, zorganizujeme prednášku alebo teambuilding.

  


VYROBENÉ
Z EKO MATERIÁLOV, V MALÝCH MNOŽSTVÁCH NA SLOVENSKU

OKAMŽITÁ
VÝMENA AK TI NESADLA VEĽKOSŤ

VYVINUTÉ
ODBORNÍKMI, VŠETKY PRODUKTY SÚ NAMI OVERENÉ

DOPRAVA
NAD 85€ ZDARMA

  INFORMÁCIE O NOVINKÁCH PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

  Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

  Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.